Jako jedyni w regionie oferujemy oprawki i okulary marki Roy Robson, Są to produkty premium dla najbardziej wymagającego klienta. Roy Robson to niemiecka marka założona w 1928 roku w Berlinie, jest ceniona za wysokiej klasy materiały, solidne wykonanie i niezawodność. Roy Robson to produkty dedykowane dla mężczyzn, którzy poszukują elegancji i klasy oraz niebywałej trwałości.

Nowość w naszej ofercie - okulary sportowe firmy Helly Hansen. Norweska marka Helly Hansen świętuje w tym roku 140-lecie swojego istnienia. Po niemal półtorawiecznym zdobywaniu cennych doświadczeń, brand nadal ma wielki wpływ na branżę outdoorową, kształtując trendy i wyznaczając nowe ścieżki w kwestii zaawansowanych technologii. Dziś buty, kurtki i akcesoria noszone są przez profesjonalistów i entuzjastów turystyki górskiej żeglarstwa, narciarstwa, ale także są wszystkich tych, którzy cenią wysokiej jakości produkty w codziennym użytkowaniu.

Wprowadziliśmy do sprzedaży produkty naszego nowego Partnera - firmę VERMARI EYEWEAR GROUP.  VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawie. Realizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.

Przedstawiamy nową markę na ryku optycznym w kraju i w europie Love Belford Born in Beskidia. Polski producent eleganckich opraw okularowych charakteryzuje się najwyższą jakością produkcji jak i dysponuje najlepszymi materiałami z których tworzy swoje oprawy. Charakter, design, wykonanie,  składa w jedną całość, tworząc unikatowe a zarazem ciekawe wzory swoich wyrobów będących na topie w obecnych trendach mody okularowej. Love Belford Born in Beskidia produkowana jest w Polsce przez najlepszych fachowców wykonujących swoje dzieła również ręcznie. Oprawy Love Belford Born in Beskidia dostępne są jedynie w nielicznych optykach między innymi można je nabyć w naszym salonie optycznym.