Wprowadziliśmy do sprzedaży produkty naszego nowego Partnera - firmę VERMARI EYEWEAR GROUP.  VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawie. Realizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.

Przedstawiamy nową markę na ryku optycznym w kraju i w europie Love Belford Born in Beskidia. Polski producent eleganckich opraw okularowych charakteryzuje się najwyższą jakością produkcji jak i dysponuje najlepszymi materiałami z których tworzy swoje oprawy. Charakter, design, wykonanie,  składa w jedną całość, tworząc unikatowe a zarazem ciekawe wzory swoich wyrobów będących na topie w obecnych trendach mody okularowej. Love Belford Born in Beskidia produkowana jest w Polsce przez najlepszych fachowców wykonujących swoje dzieła również ręcznie. Oprawy Love Belford Born in Beskidia dostępne są jedynie w nielicznych optykach między innymi można je nabyć w naszym salonie optycznym.

  

Okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne marki KOALI dla kobiet inspirowane żywym światem: kreatywne produkty w ekskluzywnych i nietypowych kombinacjach kolorystycznych...

Nowość w naszej ofercie - oprawki renomowanej marki NOMAD inspirowane przez współczesne i modne miejsca, dla mężczyzn i kobiet, którzy są obywatelami świata.

Proponujemy Państwu wyjątkową możliwość zapoznania się z pełną kolekcją dostępną na rynku opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych firmy MERCEDES-BENZ STYLE. Wszystkie oprawy dostępne są w atrakcyjnych cenach !

Zapraszamy wszystkich dla których indywidualny styl ma znaczenie !

Okuliści i optycy ostrzegają przed okularami z niewiadomych źródeł, kupowanymi na straganach, od ulicznych sprzedawców. Dlaczego? Ponieważ nie tylko nie mamy pewności czy takie okulary faktycznie posiadają jakikolwiek filtr chroniący oczy przed UV, czy też go nie mają i przez to mogą wręcz zaszkodzić naszym oczom. Ciemne szkła powodują bowiem, że oko jest pozbawione naturalnego mechanizmu obronnego - odruchu mrużenia oczu czyli zasłaniania oka powieką i rzęsami. Oszukana w ten sposób źrenica poprzez ograniczenie dostępu światła do oka automatycznie rozszerza się, a przez to do otwartego oka dostaje się więcej szkodliwych promieni ultrafioletowych, niebezpiecznych dla siatkówki i soczewki oka.