Przeszło dwadzieścia lat w świecie mody, konsekwentne budowanie wizerunku nowoczesnej marki, wiele nagród na międzynarodowych imprezach, wyznaczanie trendów – oto EVA MINGE. Urodzona w Polsce projektantka mody, której chyba nie trzeba przedstawiać. Oprócz luksusowej i nowoczesnej odzieży EVA MINGE tworzy obuwie, biżuterię i okulary, które Wam oferujemy. Wzornictwo jest wyjątkowo kobiece i odważne, luksusowe i nowoczesne. Ponadczasowe wzory zachwycą niejedną Panią a urzekające detale i luksusowe wykończenie to cechy charakterystyczne kolekcji okularów marki EVA MINGE.

Jako jedyni w regionie oferujemy oprawki i okulary marki Roy Robson, Są to produkty premium dla najbardziej wymagającego klienta. Roy Robson to niemiecka marka założona w 1928 roku w Berlinie, jest ceniona za wysokiej klasy materiały, solidne wykonanie i niezawodność. Roy Robson to produkty dedykowane dla mężczyzn, którzy poszukują elegancji i klasy oraz niebywałej trwałości.

Nowość w naszej ofercie - okulary sportowe firmy Helly Hansen. Norweska marka Helly Hansen świętuje w tym roku 140-lecie swojego istnienia. Po niemal półtorawiecznym zdobywaniu cennych doświadczeń, brand nadal ma wielki wpływ na branżę outdoorową, kształtując trendy i wyznaczając nowe ścieżki w kwestii zaawansowanych technologii. Dziś buty, kurtki i akcesoria noszone są przez profesjonalistów i entuzjastów turystyki górskiej żeglarstwa, narciarstwa, ale także są wszystkich tych, którzy cenią wysokiej jakości produkty w codziennym użytkowaniu.

Wprowadziliśmy do sprzedaży produkty naszego nowego Partnera - firmę VERMARI EYEWEAR GROUP.  VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawie. Realizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.