Wprowadziliśmy do sprzedaży produkty naszego nowego Partnera - firmę VERMARI EYEWEAR GROUP.  VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawie. Realizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.

Przedstawiamy nową markę na ryku optycznym w kraju i w europie Love Belford Born in Beskidia. Polski producent eleganckich opraw okularowych charakteryzuje się najwyższą jakością produkcji jak i dysponuje najlepszymi materiałami z których tworzy swoje oprawy. Charakter, design, wykonanie,  składa w jedną całość, tworząc unikatowe a zarazem ciekawe wzory swoich wyrobów będących na topie w obecnych trendach mody okularowej. Love Belford Born in Beskidia produkowana jest w Polsce przez najlepszych fachowców wykonujących swoje dzieła również ręcznie. Oprawy Love Belford Born in Beskidia dostępne są jedynie w nielicznych optykach między innymi można je nabyć w naszym salonie optycznym.

  

Okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne marki KOALI dla kobiet inspirowane żywym światem: kreatywne produkty w ekskluzywnych i nietypowych kombinacjach kolorystycznych...