Okulary dla dzieci od Rodenstock

Rodenstock MyCon

B.I.G. NORM™

Nowość - soczewki Ergo® już u nas dostępne !

Salon optyczny Optikal – okulary Kalisz

OPTIKAL to nowe, unikatowe miejsce na mapie Kalisza! Oferujemy okulary najlepszych marek, soczewki kontaktowe i profesjonalną obsługę. Ponadto w salonie można skorzystać z pomocy lekarzy okulistów, którzy kompleksowo zbadają działanie Państwa narządu wzroku.

Naszą ambicją jest zdefiniowanie na nowo pojęcia „salon optyczny”. Stworzyliśmy miejsce, w którym Klient z dala od zgiełku w pięknym, przestronnym, nowoczesnym wnętrzu odnajdzie okulary idealne dla siebie. Zapewniamy profesjonalną obsługę personelu i pomoc lekarzy okulistów, także okulistów dziecięcych. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne przeprowadzenie badania oraz dobranie odpowiednich okularów bądź szkieł kontaktowych. Szeroki wybór rozwiązań umożliwia korekcję wzroku, która zapewni Państwu na nowo idealne widzenie. Oprawy okularowe od najlepszych producentów wyróżniają się zaś trwałością i najlepszym stylem. Dzięki dużemu doświadczeniu nasi doradcy pomogą również każdemu wybrać okulary pasujące do jego kształtu twarzy. Każdy Klient salonu Optikal może liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne podejście do Klienta. Uważnie wsłuchujemy się w Jego potrzeby dotyczące doboru szkieł, jak i komfortu ich noszenia. Tworzymy nową, niespotykaną dotąd na tle konkurencji jakość. To dlatego kupując u nas okulary, na pewno będą Państwo zadowoleni! Ponadto pomożemy w wyborze i zakupie soczewek kontaktowych dopasowanych zarówno do rodzaju wady wzroku, jak i stylu życia oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Jako jedyny salon optyczny w okolicy stworzyliśmy specjalny punkt doboru oprawek okularowych dla dzieci, w którym Mali Klienci przy okazji dopasowywania okularów mogą oddać się zabawie. Oferujemy szeroki wybór oprawek przystosowanych specjalnie dla nich. W salonie przyjmuje też okulista dziecięcy o dużym doświadczeniu we współpracy z najmłodszymi pacjentami. Jeśli Państwa dziecko mruży oczy, ma zeza, skarży się na bóle głowy, często pociera oczy lub niechętnie uczy się czytania czy pisania, serdecznie zapraszamy na badanie w celu sprawdzenia, czy nie są mu potrzebne okulary.

Wykonujemy pełen zakres badań okulistycznych potrzebnych w medycynie pracy oraz medycynie transportu dla kierowców wszystkich kategorii.

Jeden z najważniejszych atutów naszej firmy to posiadanie własnej pracowni optycznej, wyposażonej w najnowszej generacji sprzęt. Dzięki temu jako nieliczni w Kaliszu wykonujemy okulary dla naszych Klientów samodzielnie. Poddajemy je również nawet skomplikowanym naprawom. Takie rozwiązanie sprawia, że potrzebne okulary dostarczamy Państwu szybciej, a niezbędne prace serwisowe wykonujemy na miejscu. Nasze urządzenia do obróbki szkieł niemieckiej firmy Weco, aparatura pomiarowa Rodenstock, jak i specjalistyczne narzędzia do pełnej obsługi serwisowej okularów pozwalają na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń. Mając ponad 25-letnie doświadczenie w wykonywaniu prac optycznych, kładziemy ogromny nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług. Dlatego zlecone przez Państwa prace oraz naprawy wykonujemy zawsze we własnej pracowni, nie powierzając ich podwykonawcom. Gwarantuje to oszczędność kosztów i czasu.

Posiadamy w sprzedaży oprawki okularów firmy GIVENCHY. Jesteśmy jednym z nielicznych salonów w Wielkopolsce, gdzie możecie państwo nabyć oprawy okularowe tej firmy. Zapraszamy do naszego salonu.