Rodenstock - wiodąca firma w świecie wzroku

Jesteśmy jedynym w regionie Autoryzowanym Partnerem Rodenstock, niemieckiej firmy z ponad 135-letnim doświadczeniem w tworzeniu, projektowaniu i produkcji najwyższej jakości szkieł okularowych. 

Rodenstock jest wiodącym niemieckim producentem soczewek korekcyjnych i oprawek do okularów. Ta założona w 1877 r. firma, z siedzibą w Monachium, zatrudnia około 4300 pracowników na całym świecie. Jest obecna na rynkach w ponad 80 krajach, za pośrednictwem swych przedstawicielstw handlowych i partnerów dystrybucyjnych. Ma 14 zakładów produkujących soczewki korekcyjne w 12 państwach.

Doświadczenie w produkcji zarówno soczewek, jak i oprawek sprawia, że Rodenstock jest jedyną marką na rynku optyki okularowej, która oferuje użytkownikom kompletne okulary, "od A do Z" z jednego źródła. Podstawą wszystkich działań firmy jest dbałość o perfekcyjne dopasowanie szkieł do potrzeb Klienta, podniesienie komfortu noszenia okularów i nowoczesne wzornictwo pokreślające osobowość ich Użytkownika. Po prostu Rodenstock: "Widzieć lepiej, wyglądać perfekcyjnie".

 

 

Więcej informacji o firmie Rodenstock na www.rodenstock.com